Rowerowe zakończenie sezonu z EventyrTeam

Coraz bliżej koniec lata. Poranki i wieczory już coraz chłodniejsze, jesienną aurę dosłownie czuć już w powietrzu. Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej zaprasza na aktywne pożegnanie lata, czyli Rowerowe Zakończenie Sezonu.

Już w niedzielę, 6 października odbędzie się ostatni w tym sezonie Rajd Rowerowy przygotowany przez EventyrTeam. Każdy kto posiada kask (bo rower można przecież wypożyczyć, zobacz TUTAJ) może wziąć udział w zakończeniu sezonu rowerowego. Impreza przygotowana jest wspólnie z  Park Rozrywki Twinpigs. Jeśli lubicie jeździć na rowerze, a nawet jeśli nie lubicie, a chcecie spędzić aktywną, rodzinną niedzielę zapraszamy Was do udziału w tej imprezie. Każdy uczestnik Rajdu będzie mógł wejść na teren Parku i skorzystać z Parku Linowego oraz stanowisk edukacyjnych. Jeśli będziecie mieć ochotę skorzystać z elementów rozrywkowych będzie można skorzystać z dopłaty w promocyjnych cenach.

Rodzinne Rajdy rowerowe cieszą się w Żorach ogromnym zainteresowaniem. Podczas poprzednich wydarzeń gościliśmy wiele osób. Część jeździ wyczynowo – dla nich przygotowana została trasa dłuższa (około 25 kilometrów). Na tej trasie startujemy indywidualnie. Większa część uczestników wybiera jednak formułę rodzinną, rekreacyjną, gdzie najważniejsza jest dobra zabawa. Na trasie czekać będzie zadanie specjalne. Krótsza, przyjemna trasa jest dedykowana rodzinom – można startować w zespołach 2-5 osobowych. Wiemy, że trasę pokonają nawet dzieciaki!

Organizatorzy gwarantują pakiety startowe dla pierwszych 200 osób, które zgłoszą swój udział w Rajdzie (Chcesz się zgłosić? Kliknij TUTAJ). Startować można indywidualnie lub w zespołach. Koszt udziału w Rajdzie to 10 zł od osoby.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj