Kilkuset młodych piłkarzy weźmie w sumie udział w organizowanym przez Klub Sportowy Kleszczów oraz III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Zbigniewa Herberta w Żorach Turnieju Piłki Nożnej ŻORY CUP 2020.

W turniejach rozrywanych pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Żory oraz Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręgu Rybnik rywalizują drużyny z naszego regionu. W miniony weekend, w hali piłkarskiej SP nr 13, o ufundowane przez Waldemara Sochę – Prezydenta Miasta Żory puchary walczyły zespoły złożone z juniorów rocznika 2003 i młodszych. Najlepsi okazali się gracze AP Odry Wodzisław, drugie miejsce zajęli reprezentanci KS Decor Bełk, a trzecia była drużyna Jedność Jejkowice.

Przed nami kolejne dwa turnieje. Już w najbliższą niedzielę, 9 lutego w hali sportowej III LO w Żorach, na os. Sikorskiego 52 swoje mecze w kategorii rocznika 2004 rozgrywały będą następujące zespoły: MKS Żory, UKS Warszowice, AP Odra Wodzisław Śląski II, KS ROW 1964 Rybnik, KS Decor Bełk, AP Odra Wodzisław Śląski i KS Concordia Knurów. Rozpoczęcie gier o godz. 8:30, oficjalne otwarcie turnieju o godz. 9:45, a zakończenie rozgrywek planowane jest około godz. 15:20.

Natomiast tydzień później, w niedzielę, 16 lutego w hali SP 13 w Żorach rozegrany zostanie turniej dla zespołów, złożonych z piłkarzy z rocznika 2005 i młodszych.

Źródło: UM Żory

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj