Od 12 lipca br. w Urzędzie Miasta Żory uruchomiony został Punkt Konsultacyjny Rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Uruchomiony Punkt Konsultacyjny ma na celu ułatwienie mieszkańcom Żor aplikowanie o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. W punkcie jest możliwość złożenia oraz skonsultowania wniosku o dofinansowanie w ramach Programu.

Punkt obsługiwany jest przez pracowników Zespołu Zarządzania Energią Urzędu Miasta Żory i mieści się w Urzędzie Miasta Żory przy Rynku 9 – wejście C, I piętro, pokój 103. Punkt czynny jest w następujących godzinach:
– poniedziałki: 14:00 – 17:00
– wtorki, środy, czwartki  – 13:30 – 15:30
– piątki: 13:00 – 14:00.

– Mam nadzieję, że funkcjonowanie punktu zachęci mieszkańców do skorzystania z dofinansowania m.in. do wymiany kotłów czy przeprowadzenia prac termomodernizacyjnych, co przyczyni się do poprawy jakości powietrza w naszym mieście – podkreśla Waldemar Socha, Prezydent Miasta Żory.

Mieszkańców zainteresowanych skorzystaniem z dofinansowań z programu  „Czyste Powietrze” zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w środę, 28 lipca o godz. 16:00 w sali narad Urzędu Miasta Żory przy Al. Wojska Polskiego 25.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj