Miłośnicy samochodowego tuningu ze Stowarzyszenia Race For Victory wprowadzą do Żor świąteczną atmosferę! Już w najbliższą niedzielę,  20 grudnia zorganizują świąteczny przejazd po Żorach, podczas którego kierowcy zaprezentują bożonarodzeniowe dekoracje swoich samochodów.

Przejazd rozpocznie się o godzinie 18:00, a pięknie udekorowane samochody przejadą obok Parku Cegielnia, żorskiego Rynku, przez os. 700-lecia Żor, os. Powstańców Śląskich, os. Księcia Władysława, os. Sikorskiego, os. Pawlikowskiego i os. Korfantego.

– Rozpoznacie nas z daleka, postaramy się poruszać kolumną 15 samochodów. Obecna sytuacja epidemiczna nie pozwala nam rozmowę z Wami o dekoracjach samochodu. Podczas ewentualnego postoju, kierowcy pozostaną w swoich pojazdach – podkreślają organizatorzy. Oglądających prosimy o zachowanie dystansu minimum 2 metrów od siebie. Obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.

Uczestnicy przejazdu będą się poruszać z maksymalną prędkością 40 km/h w strefach zabudowanych oraz 15km/h w strefach zamieszkania. Kierowców prosimy o zachowanie ostrożności podczas natrafienia na kolumnę.

Źródło: UM Żory

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj