„Do You Remember?” to wernisaż zdjęć Juli Kostrzewskiej, uczennicy technikum na kierunku fototechnik w Zespole Szkół Nr 2 im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Żorach. Na fotografiach prezentują się jej przyjaciele, dzięki czemu oglądając zdjęcia czujemy autentyczne emocje i relacje z nich bijące. Zdjęcia mają na celu przywrócić fantastyczne i kolorowe wspomnienia z młodości (tej dawniejszej i mniej dawnej) każdemu obserwatorowi. W głównych rolach zobaczymy: Aleksandra Tomaszewska, Emilia Dzierżęga, Emilia Stokowska, Julia Kamińska, Julia Olma, Natalia Ślęzak, Dawid Frydrych, Kamil Frączek, Paweł Bodnar, Tomasz Bąk, Wojciech Smołka i Krzysztof Małysz.

Julia Kostrzewska – reprezentantka młodej generacji żorskich fotografów. Ambitna, zdolna i inspirująca się wnętrzem człowieka, bo każde jest inne. Jej pasja zaczęła się kiedy miała 13 lat, jednak mimo młodego wieku jej zdjęcia od razu pokazywały wysoki poziom. Nie zamyka się na daną dziedzinę fotografii, używa różnych metod, aby zdjęcie oddało daną osobę i jej wnętrze.

Emilia Stokowska – wokalistka, aktorka, muzyk, jednym słowem artystka. Tym razem w nieco innej odsłonie –  organizatorki eventów. To ona jest pomysłodawczynią i główną organizatorką wernisażu.  Jak sama zapowiada, nie jest to ostatnie tego typu wydarzenie. Przy koordynowaniu całości pomagali jej Emilia Dzierżęga i Krzysztof Małysz.

Źródło: MOK Żory

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj