18.3 C
Żory
niedziela, 1 sierpnia, 2021
Obsługa informatyczna Twojej firmy i domu

Autorzy Halo Żory

Przemek Biegała

Administrator

Autor i pomysłodawca serwisu Halo Żory. Właściciel firmy informatycznej Aspers.pl. W branży od 2002 roku. Twórca serwisu miejskiego Wirtualne Żory. Tata Nadii i Michała. Mąż od 15 lat Kasi.

Alla Ożyjewska-Brożyna

Redaktor/Tłumacz, lektor języków obcych

Ukrainka, zakochana w Żorach. Tłumaczka, lektorka języków rosyjskiego, ukraińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców, specjalistka ds. Europy Wschodniej. Autorka ekspres kursu «Język rosyjski w handlu międzynarodowym», blogu „Komunikacja w biznesie” oraz współautorka warsztatów „Promowanie usług korepetytora w Internecie”. Inicjatorka oraz animatorka projektów społecznych, skierowanych na integrację Polaków i Ukraińców, w tym projektu „28 Dzielnica/28 Район”. Prowadzi kursy językowe dla migrantów ekonomicznych oraz repatriantów rosyjskojęzycznych w Żorach, Rybniku i Jastrzębiu-Zdroju. Prywatnie – mama 9-letniego Myrona, wielbicielka podróży z rodziną zamkami Polski i nie tylko.

Anna Buksa

Redaktor/Animatorka społeczno-kulturalna, trener animacji czasu wolnego

Zajmuje się kreowaniem i organizacją wydarzeń, ma na swoim koncie imprezy ogólnopolskie i międzynarodowe. Od 10 lat aktywnie działa w sektorze NGO, obecnie komendantka Hufca ZHP Żory.

Ewa Kałus

Redaktor

Nazywam się Ewa Kałus od dekady moją pasją jest bieganie, a z natury jestem społecznikiem - wolontariuszem. Uwielbiam organizować czas wolny nie tylko dla siebie i swoich najbliższych, ale również uwielbiam sprawiać radość ludziom wokół siebie. Na co dzień żona, matka, Prezes grupy biegowej HRmax Żory, członek Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom w Żorach